Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-TOYOTA PRIUS + (2011-) GUMOVÉ ROHOŽE-TOYOTA PRIUS + (2011-) GUMOVÉ ROHOŽE-TOYOTA PRIUS + (2011-) GUMOVÉ ROHOŽE
TOYOTA PRIUS + GUMOVÉ ROHOŽE (2011-2022)
34

TOYOTA PRIUS + GUMOVÉ ROHOŽE (2011-2022)

-TOYOTA PRIUS + (2011-) GUMOVÉ ROHOŽE-TOYOTA PRIUS + (2011-) GUMOVÉ ROHOŽE-TOYOTA PRIUS + (2011-) GUMOVÉ ROHOŽE
TOYOTA PRIUS + (2011-) GUMOVÉ ROHOŽE
TOYOTA PRIUS + (2011-) GUMOVÉ ROHOŽE
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

34
Podrobnosti
Gumové rohožé Toyota Prius + je kvalitný doplnok vyrobený z prémiových materiálov, ktorý dokonale zapadne do interiéru auta. Gumená podlahová rohož 1003310, navrhnutá pre modely 2011 a 2022, je ideálnou voľbou pre všetkých majiteľov modelu Prius + na ochranu podlahy ich auta. Uľahčuje to Gumové rohožé Toyota Prius +, ktorá účinne chráni podlahu auta pred nečistotami, prachom, vlhkosťou a inými nečistotami. Gumové rohožé sa ľahko čistí, jednoducho vyperie a po vysušení znovu použije. To zaisťuje dlhú životnosť a nepretržité používanie rohože.

Dizajn gumovej rohože presne zodpovedá veľkosti a tvaru vnútornej podlahy Toyoty Prius +, takže sa perfektne hodí do auta bez posúvanie alebo posúvanie počas používania. Textúrovaný povrch rohože poskytuje nekĺzavú bezpečnosť počas jazdy, čím zachováva bezpečnosť a pohodlie pasažierov auta.

Elegantný vzhľad gumovej rohože Toyota Prius + zvýrazňuje dizajn interiéru auta a môže byť dokonalým doplnkom k štýlu auta. Čierny Gumové rohožé sa hodí do každého interiéru a vďaka svojmu čistému vzhľadu je nadčasový.

Vcelku povedané, Gumové rohožé Toyota Prius + môže byť praktickým a štýlovým doplnkom vášho auta, ktorý pomáha udržiavať interiér čistý. a upratané a prispieva k dlhej životnosti auta. Vyberte si spoľahlivý, kvalitný produkt v podobe gumenej rohože Toyota Prius + a užite si čas strávený vo svojom aute v úplnom pohodlí a bezpečí!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
1003310
Doplnkové výrobky