Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

SUZUKI SWIFT GUMOVÉ ROHOŽE (2017-2024)
SUZUKI SWIFT GUMOVÉ ROHOŽE (2017-2024)
31

SUZUKI SWIFT GUMOVÉ ROHOŽE (2017-2024)

SUZUKI SWIFT GUMOVÉ ROHOŽE (2017-2024)
SUZUKI SWIFT (2017-) GUMOVÉ ROHOŽE
SUZUKI SWIFT (2017-) GUMOVÉ ROHOŽE
SUZUKI SWIFT (2017-) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
SUZUKI SWIFT (2017-) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
SUZUKI SWIFT (2017-) GUMOVÉ ROHOŽE (Gledring)
SUZUKI SWIFT (2017-) GUMOVÉ ROHOŽE (Gledring)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

31
Podrobnosti
Gumové rohožé Suzuki Swift určená pre modely rokov 2017 až 2024 môže byť jedinečným doplnkom pre vaše auto. Výrobok s číslom artiklu 78919 sa presne hodí na podlahu vášho auta, takže poskytuje ochranu pred nečistotami, špinou a vlhkosťou. Vďaka perfektnému prispôsobeniu sa nešmýka po podlahe, takže sa dá bezpečne používať aj pri dlhých cestách autom.

Materiál gumenej rohože je odolný a ľahko sa čistí, takže zostáva krásne už dlho. Stačí ho utrieť vlhkou handričkou a bude sa opäť lesknúť. Výrobok sa dá ľahko vybrať a vrátiť späť do auta, takže čistenie nie je veľkou výzvou.

Gumové rohožé Suzuki Swift je nielen praktickým, ale aj štýlovým doplnkom vášho auta. Dizajn koberca je moderný aj estetický, takže ľahko ladí s dizajnom interiéru auta. Čierny Gumové rohožé sa dobre hodí do každého interiéru a rozžiari interiér auta.

Na ochranu podlahy auta sa odporúča použiť gumené rohože, aby sa zachoval vzhľad a hodnota interiéru. auto z dlhodobého hľadiska. Gumové rohože Suzuki Swift sú ľahko dostupné a nájdete ich v autoservisoch alebo v predajniach autodielov. Ak chcete ochrániť interiér vášho auta a chcete aj štýlový doplnok, vyberte si gumenú rohož Suzuki Swift!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
78919
Doplnkové výrobky