Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ ROHOŽE-RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ ROHOŽE
RENAULT MODUS GUMOVÉ ROHOŽE (2004-2012)
34

RENAULT MODUS GUMOVÉ ROHOŽE (2004-2012)

-RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ ROHOŽE-RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ ROHOŽE
RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ ROHOŽE
RENAULT MODUS (2004-2012) GUMOVÉ ROHOŽE
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

34
Podrobnosti
Gumové rohožé Renault Modus je vysokokvalitný autodoplnok špeciálne navrhnutý pre obdobie výroby 2004 až 2012. Číslo dielu produktu je 20333 pre ľahkú identifikáciu správneho typu auta.

Táto Gumové rohožé poskytuje dokonalú ochranu podlahy vášho auta pred opotrebovaním, škvrnami a iným poškodením. Tvar a veľkosť, špeciálne navrhnuté pre modely Renault Modus, zaisťujú, že perfektne sedí na podlahe auta bez toho, aby sa šmýkal alebo rušil počas jazdy.

Materiál je odolný a ľahko sa čistí, takže má dlhú životnosť a jednoduchú údržbu Pri správnej starostlivosti a pravidelnom čistení si táto Gumové rohožé zachová svoj pôvodný stav a estetickú krásu po mnoho rokov.

Gumové rohožé Renault Modus poskytuje nielen praktickú ochranu podlahy auta, ale môže byť aj štýlový doplnok do interiéru auta. Čierna farba a elegantná textúra prepožičiavajú interiéru auta skutočnú krásu, rozjasňujú ho a dodávajú mu jedinečný štýl.

Veľkou výhodou pre majiteľov áut je, že ich možno jednoducho a rýchlo vymeniť staré alebo poškodené gumené rohože s touto prémiovou kvalitou gumových rohoží Renault Modus, ktoré zlepšujú vzhľad auta a chránia podlahu.

Celkovo sú gumené rohože Renault Modus vynikajúcou voľbou pre tých. ktorí chcú chrániť interiér svojho auta a zároveň mu dodať štýlový a jedinečný vzhľad. Vynikajúca kvalita, odolné materiály a precízny strih zaručujú, že táto Gumové rohožé bude v aute dlhodobo poskytovať vynikajúce služby.
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20333
Doplnkové výrobky