Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-RENAULT LAGUNA II. (2000-2007) GUMOVÉ ROHOŽE-RENAULT LAGUNA II. (2000-2007) GUMOVÉ ROHOŽE
RENAULT LAGUNA II. GUMOVÉ ROHOŽE (2000-2007)
34

RENAULT LAGUNA II. GUMOVÉ ROHOŽE (2000-2007)

-RENAULT LAGUNA II. (2000-2007) GUMOVÉ ROHOŽE-RENAULT LAGUNA II. (2000-2007) GUMOVÉ ROHOŽE
RENAULT LAGUNA II. (2000-2007) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
RENAULT LAGUNA II. (2000-2007) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
RENAULT LAGUNA II. (2000-2007) GUMOVÉ ROHOŽE (3D NOVLINE)
RENAULT LAGUNA II. (2000-2007) GUMOVÉ ROHOŽE (3D NOVLINE)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

34
Podrobnosti
Renault Laguna II. Gumové rohožé je kvalitný autodoplnok určený pre modely vyrobené v rokoch 2000 až 2007. Dá sa ľahko identifikovať na základe čísla výrobku, takže si môžete byť istí, že ste si objednali produkt pre správne auto.

Táto Gumové rohožé je špeciálne navrhnutá pre Renault Laguna II. vyrobené pre, takže dokonale zapadá do priestoru podlahy auta. Gumové rohožé z odolného materiálu zabraňuje prenikaniu nečistôt a vlhkosti do interiéru auta, čím chráni podlahu auta pred opotrebovaním a poškodením. Týmto spôsobom môžete dlhodobo udržiavať poriadok a čistotu interiéru vášho auta.

Renault Laguna II. Gumové rohožé je nielen praktickým, ale aj estetickým doplnkom vášho auta. Dizajn a farba koberca je prispôsobená dizajnu interiéru auta, takže harmonicky zapadá do interiéru auta.

Ak je pre vás dôležitá hygiena a estetika vášho auta, potom Renault Laguna II . Gumové rohožé môže byť perfektnou voľbou. Pravidelným čistením a údržbou môžete ochrániť podlahu svojho auta na dlhé roky a zvýšiť tak životnosť svojho auta. Nenechajte si opotrebovať interiér auta, vyberte si kvalitné gumené koberčeky a užite si komfort aj štýl jazdy.
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20328
Doplnkové výrobky