Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

OPEL ANTARA GUMOVÉ ROHOŽE (2006-2016)
OPEL ANTARA GUMOVÉ ROHOŽE (2006-2016)
34

OPEL ANTARA GUMOVÉ ROHOŽE (2006-2016)

OPEL ANTARA GUMOVÉ ROHOŽE (2006-2016)
OPEL ANTARA (2006-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
OPEL ANTARA (2006-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
OPEL ANTARA (2006-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (3D NOVLINE)
OPEL ANTARA (2006-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (3D NOVLINE)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

34
Podrobnosti
Gumové rohožé Opel Antara je kvalitný doplnok, ktorý sa perfektne hodí do interiéru auta. Navrhnuté pre modely vyrobené v rokoch 2006 až 2016, ktoré zaisťujú dokonalé prispôsobenie a ochranu na podlahe auta. Gumové rohožé pod číslom článku 20289 má mnoho výhod, ktoré jej pomáhajú zostať použiteľnou po mnoho rokov.

Materiál gumovej rohože Opel Antara je odolný a ľahko sa čistí, takže je ideálnou voľbou pre tí, ktorí často používajú svoje auto alebo dokonca deti, cestujú s ním. Dizajn rohože umožňuje jednoduché čistenie alebo umývanie, takže interiér auta zostáva vždy čistý a udržiavaný.

Gumové rohožé spĺňa najvyššie štandardy kvality, takže je zaručené, že majú dlhú životnosť. Materiál sa neopotrebováva, nepúšťa a nepúšťa chlpy, takže si môžete byť istí, že interiér auta zostane vždy uprataný a čistý.

Gumové rohožé Opel Antara pomáha chrániť pôvodnú koberček auta pred opotrebovaním, opotrebovaním. Gumové rohožé navyše chráni interiér auta pred špinou, špinou, vlhkosťou a dokonca aj pred rozliatím plienok. Nemusíte sa teda obávať o stav interiéru auta a jeho hodnotu a krásu nešmýkate po podlahe. To zvyšuje bezpečnosť jazdy a komfort v aute.

Gumové rohožé Opel Antara pod číslom 20289 je štýlovým a praktickým doplnkom pre vaše auto, ktorý chráni interiér auta a uľahčuje údržbu. je to čisté. Neváhajte, vyberte si gumené koberčeky Opel Antara a užívajte si čistý a uprataný interiér vášho auta po mnoho rokov!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20289
Doplnkové výrobky