Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-MITSUBISHI PAJERO (2006-2018) GUMOVÉ ROHOŽE-MITSUBISHI PAJERO (2006-2018) GUMOVÉ ROHOŽE
MITSUBISHI PAJERO GUMOVÉ ROHOŽE (2006-2018)
35

MITSUBISHI PAJERO GUMOVÉ ROHOŽE (2006-2018)

-MITSUBISHI PAJERO (2006-2018) GUMOVÉ ROHOŽE-MITSUBISHI PAJERO (2006-2018) GUMOVÉ ROHOŽE
MITSUBISHI PAJERO (2006-2018) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
MITSUBISHI PAJERO (2006-2018) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

35
Podrobnosti
Gumové rohožé Mitsubishi Pajero je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý je ideálnou voľbou pre ochranu interiéru auta a zvýraznenie jeho estetického vzhľadu. Gumové rohožé špeciálnej veľkosti presne sadne na podlahu modelov Mitsubishi Pajero vyrobených v rokoch 2006 až 2018, čím zaisťuje dokonalé uchytenie a ochranu vo vnútri vozidla.

Materiál gumenej podložky je mimoriadne odolný a ľahko sa udržiava čisté, vďaka čomu je ideálnou voľbou do auta pre častých cestujúcich. Nečistoty sa z neho dajú ľahko odstrániť, takže interiér vozidla pôsobí vždy čisto a sviežo. Gumové rohožé má navyše vodeodolnú vlastnosť, takže sa netreba báť poškodenia podlahy ani pri použití mokrej obuvi. Gumové rohožé okrem elegantného vzhľadu chráni aj výrobný koberček auta, takže je možné dlhodobo zachovať ich pôvodný stav. Protišmykový povrch robí jazdu bezpečnejšou, pretože nohy sú stabilne položené na pedáloch. Funkcia pohlcovania hluku navyše pomáha znižovať hladinu hluku v priestore pre cestujúcich, takže pri cestovaní v aute budete mať príjemnejší a pokojnejší zážitok. Presný rozmer a výrez znamená, že na koberci nie je potrebné robiť rezy ani úpravy, dá sa jednoducho vložiť do interiéru auta.

Celkovo je Gumové rohožé Mitsubishi Pajero ideálna voľba na ochranu interiéru vozidla a vylepšenie jeho estetického vzhľadu. Jeho odolný materiál, ľahké čistenie a protišmykový povrch prispievajú k tomu, že interiér auta si dlho zachová svoju krásu a zostane bezpečný pre cestujúcich.
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20280
Doplnkové výrobky