Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-MITSUBISHI COLT (2004-2008) GUMOVÉ ROHOŽE-MITSUBISHI COLT (2004-2008) GUMOVÉ ROHOŽE
MITSUBISHI COLT GUMOVÉ ROHOŽE (2004-2008)
33

MITSUBISHI COLT GUMOVÉ ROHOŽE (2004-2008)

-MITSUBISHI COLT (2004-2008) GUMOVÉ ROHOŽE-MITSUBISHI COLT (2004-2008) GUMOVÉ ROHOŽE
MITSUBISHI COLT (2004-2008) GUMOVÉ ROHOŽE
MITSUBISHI COLT (2004-2008) GUMOVÉ ROHOŽE
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

33
Podrobnosti
Gumové rohožé Mitsubishi Colt môže byť ideálnym doplnkom interiéru vášho auta, ak jazdíte na modeli v rokoch 2004 až 2008. Produkt s číslom artiklu 20283 presne sadne na podlahu vášho auta, takže poskytuje maximálnu ochranu pred nečistotami.

Materiál gumenej rohože je odolný a ľahko sa čistí, takže ho môžete mať v v dobrom stave dlhodobo. Materiál je vysoko kvalitný, čo zaisťuje trvanlivosť a odolnosť pri každodennom používaní.

Dizajn koberca je precízny a ergonomický, čím zaisťuje dokonalé prispôsobenie podlahe auta. Presné prispôsobenie nie je dôležité len z estetického hľadiska, ale prispieva aj k bezpečnej jazde, pretože sa pri používaní nešmýka.

Kombinácia jedinečného dizajnu a praktického dizajnu robí z tejto gumenej podložky ideálnu pre interiér Mitsubishi Colt. Rohož chráni podlahu auta pred rôznymi nečistotami ako dážď, blato či piesok, čím podporuje čistotu a estetický vzhľad interiéru auta.

Gumové rohožé sa ľahko čistí, stačí ju umyť vodou a utrite dosucha. Môžete si tak užívať výhody toho, že vaše auto bude vždy v čistom a krásnom stave po mnoho rokov.

Objednajte si teraz gumené koberce Mitsubishi Colt pre modely v rokoch 2004-2008 a zaistite maximálnu ochranu a pohodlie pre váš auto!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20283
Doplnkové výrobky