Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-KIA PICANTO (SA) (2004-2011) GUMOVÉ ROHOŽE-KIA PICANTO (SA) (2004-2011) GUMOVÉ ROHOŽE
KIA PICANTO (SA) GUMOVÉ ROHOŽE (2004-2011)
32

KIA PICANTO (SA) GUMOVÉ ROHOŽE (2004-2011)

-KIA PICANTO (SA) (2004-2011) GUMOVÉ ROHOŽE-KIA PICANTO (SA) (2004-2011) GUMOVÉ ROHOŽE
KIA PICANTO (SA) (2004-2011) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
KIA PICANTO (SA) (2004-2011) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
KIA PICANTO (SA) (2004-2011) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
KIA PICANTO (SA) (2004-2011) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

32
Podrobnosti
Gumové rohožé Kia Picanto je kvalitným, odolným a praktickým doplnkom pre vaše vozidlo. Tento produkt, špeciálne navrhnutý pre modely Kia Picanto (SA), dokonale pasuje k podlahe vášho auta, a tak poskytuje ochranu pred špinou, špinou, vlhkosťou a poškodením.

Materiál gumenej rohože je vysoko kvalitný , odolný a ľahko sa čistí. Vďaka špeciálnemu materiálu sa dá ľahko umývať a udržiavať v čistote, takže si dlhodobo zachováva estetický a udržiavaný vzhľad. Gumové rohožé má navyše vodeodolné vlastnosti, takže nemôže premočiť ani premočiť vlhkosťou. Protišmykový povrch a priľnavá základňa zaisťujú, že rohož zostane na svojom mieste aj pri hladkej jazde, takže nie je potrebné neustále vyrovnávanie alebo upevňovanie.

Gumové rohožé Kia Picanto nie je len praktická, ale aj štýlové. Jedinečné, presné lícovanie a precízne spracovanie zaručí, že vzhľad interiéru vášho auta bude ešte atraktívnejší a elegantnejší. Čierna Gumové rohožé dodáva interiéru auta univerzálny vzhľad, takže sa hodí ku každej farbe a dizajnu interiéru auta.

Gumové rohožé Kia Picanto sa ľahko inštaluje a odstraňuje, takže vymeňte starú alebo špinavú rohož sami. Číslo položky produktu je 20263 a je kompatibilný s modelmi Kia Picanto (SA) 2004-2011.

Celkovo je Gumové rohožé Kia Picanto kvalitným, estetickým a praktickým doplnkom pre vaše vozidlo. Poskytnite najlepšiu ochranu a štýl interiéru vášho auta s touto prémiovou gumenou rohožou!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20263
Doplnkové výrobky