Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ ROHOŽE-KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ ROHOŽE
KIA CARENS (UN) GUMOVÉ ROHOŽE (2006-2012)
32

KIA CARENS (UN) GUMOVÉ ROHOŽE (2006-2012)

-KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ ROHOŽE-KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ ROHOŽE
KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
KIA CARENS (UN) (2006-2012) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

32
Podrobnosti
Čistota a ochrana interiéru auta zohrávajú pri cestách kľúčovú úlohu. Gumové rohožé KIA CARENS (UN) je perfektnou voľbou pre tých, ktorí chcú chrániť podlahu svojho auta pred nečistotami, vlhkosťou a inými nečistotami.

Gumové rohožé je špeciálne navrhnutá pre roky 2006-2012 KIA CARENS (UN) tak dokonale prilieha k podlahe auta bez potreby ručného rezania alebo tvarovania. Vďaka svojmu artikelovému číslu ju možno ľahko identifikovať a nájsť v predajniach alebo internetových obchodoch.

Materiál gumenej rohože je odolný a ľahko sa čistí, čím zaisťuje dlhú životnosť v aute. Vďaka lepiacemu povrchu a presnému lícovaniu sa nekĺže po podlahe, takže ho možno bezpečne používať v akýchkoľvek podmienkach. Jeho vysoký okraj zabraňuje šíreniu tekutín a nečistôt na podlahu auta, takže sa dá ľahko a rýchlo udržiavať v čistote. Materiál je odolný voči UV žiareniu, takže časom nevybledne a zachováva si svoju pôvodnú farbu a kvalitu.

Gumové rohožé KIA CARENS (UN) je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú chrániť interiér svoje auto a dlho si roky vychutnávajú čistotu a pohodlie svojho auta. Nedovoľte, aby sa podlaha vášho auta poškodila alebo zašpinila – vyberte si gumené koberčeky KIA CARENS (UN) a užívajte si dobre udržiavaný a chránený interiér auta!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20258
Doplnkové výrobky