Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-HYUNDAI SONATA (2005-2010) GUMOVÉ ROHOŽE-HYUNDAI SONATA (2005-2010) GUMOVÉ ROHOŽE
HYUNDAI SONATA GUMOVÉ ROHOŽE (2005-2010)
35

HYUNDAI SONATA GUMOVÉ ROHOŽE (2005-2010)

-HYUNDAI SONATA (2005-2010) GUMOVÉ ROHOŽE-HYUNDAI SONATA (2005-2010) GUMOVÉ ROHOŽE
HYUNDAI SONATA (2005-2010) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
HYUNDAI SONATA (2005-2010) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
HYUNDAI SONATA (2005-2010) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
HYUNDAI SONATA (2005-2010) GUMOVÉ ROHOŽE (Guzu)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

35
Podrobnosti
Gumové rohožé Hyundai Sonata je kvalitný, odolný autodoplnok určený na obdobie rokov 2005-2010 podľa roku výroby auta. Rohož má číslo dielu 20271 a dokonale sa hodí k podlahe auta, poskytuje ochranu pred nečistotami, vlhkosťou a opotrebovaním.

Gumové rohožé Sonata je vyrobená z najkvalitnejších odolných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a trvanlivosť vo vnútri auta. Gumové rohožé je odolný voči kvapkaniu a ľahko sa čistí, takže je nenáročný na údržbu a dlhodobo si zachováva svoj estetický vzhľad.

Vďaka presným rozmerom Gumové rohožé zaisťuje dokonalé prispôsobenie základňu auta, čím poskytuje maximálnu ochranu všetkým častiam podlahy auta. A pomocou gumených dielov na spodnej strane koberca drží pevne na svojom mieste aj pri pohybe.

Používanie autokoberca nielen esteticky zlepšuje interiérový vzhľad auta, ale aj chráni originálne čalúnenie, čím sa dlhodobo zachová hodnota a vzhľad auta. Gumovú rohož možno jednoducho namontovať a odstrániť, takže je možné ju dokonca často čistiť.

Gumové rohožé Hyundai Sonata je nevyhnutným doplnkom pre bezpečnú a pohodlnú jazdu, ktorý chráni podlahu auta pred opotrebovanie a nečistoty vznikajúce pri každodennom používaní. Vyberte si kvalitné a praktické riešenie v podobe gumenej podložky Sonata a užite si čas v aute ešte pohodlnejšie a príjemnejšie!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20271
Doplnkové výrobky