Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-HYUNDAI MATRIX (2001-2010) GUMOVÉ ROHOŽE-HYUNDAI MATRIX (2001-2010) GUMOVÉ ROHOŽE
HYUNDAI MATRIX GUMOVÉ ROHOŽE (2001-2010)
36
33

HYUNDAI MATRIX GUMOVÉ ROHOŽE (2001-2010)

-HYUNDAI MATRIX (2001-2010) GUMOVÉ ROHOŽE-HYUNDAI MATRIX (2001-2010) GUMOVÉ ROHOŽE
HYUNDAI MATRIX (2001-2010) GUMOVÉ ROHOŽE (Normál)
HYUNDAI MATRIX (2001-2010) GUMOVÉ ROHOŽE (Normál)
HYUNDAI MATRIX (2001-2010) GUMOVÉ ROHOŽE (3D NOVLINE)
HYUNDAI MATRIX (2001-2010) GUMOVÉ ROHOŽE (3D NOVLINE)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

7
Od: 19.06.2024   Do vypredania zásob!
Ušetrené 3 €
33
36
Podrobnosti
Gumové rohožé Hyundai Matrix je kvalitný odolný autodoplnok, ktorý je ideálnou voľbou pre všetkých majiteľov áut, ktorým záleží na čistote a ochrane interiéru svojho auta. Vďaka prípravku ľahko udržíte podlahu svojho auta čistú a upratanú a zároveň ochránite továrenské koberce pred možným poškodením a nečistotami.

Gumové rohožé je ideálnou voľbou pre modely Hyundai Matrix vyrábané medzi 2001 a 2010, nakoľko presne pasuje do interiéru auta do jeho priestoru a tým zabezpečuje dokonalú ochranu a prejazd. Číslo výrobku je 20269, takže ho môžete ľahko identifikovať na komerčných a online povrchoch.

Materiál gumenej podložky je vysoko kvalitný, odolný a ľahko sa čistí. Vďaka absorpčnej technológii z neho ľahko odstránite nečistoty a vlhkosť, takže interiér vášho auta zostane vždy svieži a čistý. Špeciálny materiál v spodnej časti rohože navyše zaisťuje, že sa počas jazdy nešmýka a zvyšuje tak bezpečnosť.

Estetický vzhľad gumenej rohože Hyundai Matrix tiež prispieva k rozjasneniu interiéru tvoje auto. Čierna farba je elegantná a čistá, takže vytvára dokonalú harmóniu s akýmkoľvek interiérom. AutoGumové rohožé sa dá jednoducho namontovať a vybrať, takže ho môžete jednoducho udržiavať v čistote a v prípade potreby vymeniť.

Vo všeobecnosti je gumený Gumové rohožé Hyundai Matrix jedným z praktických a estetických doplnkov do auta, ktorý prispieva pre pohodlie a ochranu vášho auta. Odporúčame všetkým, ktorí si chcú zachovať krásu a čistotu svojho auta na dlhší čas pomocou odolného a ľahko použiteľného prípravku. Neváhajte, zaobstarajte si vlastnú gumenú rohož Hyundai Matrix ešte dnes a spríjemnite si cestu!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20269
Doplnkové výrobky