Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

HONDA JAZZ (GE) GUMOVÉ ROHOŽE (2008-2015)
HONDA JAZZ (GE) GUMOVÉ ROHOŽE (2008-2015)
31

HONDA JAZZ (GE) GUMOVÉ ROHOŽE (2008-2015)

HONDA JAZZ (GE) GUMOVÉ ROHOŽE (2008-2015)
HONDA JAZZ (GE) (2008-2015) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
HONDA JAZZ (GE) (2008-2015) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

31
Podrobnosti
Gumové rohožé Honda Jazz (GE) je vysoko kvalitný autodoplnok špeciálne navrhnutý pre modely Jazz vyrobené v rokoch 2008-2015. Číslo výrobku je 20238, takže pred kúpou ľahko identifikujete správny typ.

Táto Gumové rohožé poskytuje dokonalú ochranu podlahy vášho auta pred nečistotami, prachom, vlhkosťou a inými nečistotami. Gumové rohožé zo špeciálneho materiálu sa ľahko udržuje v čistote, ľahko sa umýva a rýchlo schne. Takto môžete mať interiér svojho auta vždy čistý a uprataný.

Vďaka presnému nasadeniu gumenej rohože Honda Jazz sa dá jednoducho nasadiť, nešmýka sa a nie neustále stáť na sedadlách. Nemusíte sa teda obávať prípadných zmien umiestnenia počas jazdy, všetko zostane tam, kde má byť.

Čierna Gumové rohožé je štýlovým aj praktickým riešením. Ladí s dizajnom interiéru auta, takže vonkajší vzhľad zostáva harmonický. Hlboké rebrá na koberci navyše absorbujú vlhkosť a nečistoty, takže sa nešíria ďalej v interiéri vášho auta.

Gumovú rohož Honda Jazz možno nainštalovať jednoducho a rýchlo, žiadne špeciálne náradie alebo sú potrebné odborné znalosti. Jednoducho ho zasuňte na miesto na podlahe auta a môžete vyraziť. Svoje auto tak ľahko vyčistíte a zvýšite jeho praktickosť aj doma.

Gumové rohožé Honda Jazz (GE) je skrátka ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú chrániť interiér svojho auta pred špinu a zároveň majú štýlový hľadajú aj doplnok. Praktické, ľahko sa čistí a ľahko sa inštaluje - to sú hlavné vlastnosti tohto vysokokvalitného autodoplnku.
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20238
Doplnkové výrobky