Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-HONDA CRV (RD) (2002-2007) GUMOVÉ ROHOŽE-HONDA CRV (RD) (2002-2007) GUMOVÉ ROHOŽE
HONDA CRV GUMOVÉ ROHOŽE (2002-2007)
34

HONDA CRV GUMOVÉ ROHOŽE (2002-2007)

-HONDA CRV (RD) (2002-2007) GUMOVÉ ROHOŽE-HONDA CRV (RD) (2002-2007) GUMOVÉ ROHOŽE
HONDA CRV (RD) (2002-2007) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
HONDA CRV (RD) (2002-2007) GUMOVÉ ROHOŽE (Rigum)
HONDA CRV (RD) (2002-2007) GUMOVÉ ROHOŽE (3D NOVLINE)
HONDA CRV (RD) (2002-2007) GUMOVÉ ROHOŽE (3D NOVLINE)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

34
Podrobnosti
Gumové rohožé Honda CRV (RD) je vysoko kvalitný autodoplnok, ktorý poskytuje dokonalú ochranu podlahy vášho auta. Tieto typy gumových rohoží sú vo vozidle veľmi dôležité, pretože zabraňujú vniknutiu nečistôt, vlhkosti alebo iných nečistôt do interiéru auta. Gumové rohožé s číslom 21262, navrhnutá pre modely Honda CRV vyrobené v rokoch 2002 až 2007, zaisťuje dokonalé prispôsobenie sa každému detailu a možno ju jednoducho nainštalovať na podlahu auta.

Vďaka pôvodnej továrni dizajn, táto Gumové rohožé presne prilieha k podlahe auta, takže sa nešmýka a nebráni ani pri používaní pedálov. Vysoké okraje zabraňujú rozliatiu tekutiny a blata na iné časti koberca auta, vďaka čomu sa ľahko udržiava v čistote a poskytuje dlhodobú ochranu podlahe auta.

Gumové rohožé Honda CRV vyrobená z vysoko -kvalitné materiály sa ľahko čistia a umývajú, takže si dlhodobo zachováva svoj pôvodný stav. Vďaka UV stabilizovaným materiálom nestrácajú farbu a tvar ani vplyvom slnečného žiarenia, takže si zachovávajú svoju dekoratívnu a ochrannú funkciu po mnoho rokov, chcú chrániť interiér svojho auta pred nečistotami a zabezpečiť jeho dlhšiu životnosť životnosť. Gumové rohožé vyrobená z materiálov prémiovej kvality dodáva interiéru auta nielen estetický vzhľad, ale poskytuje aj praktickosť a pohodlie pri každodennom používaní. Vyberte si gumenú rohož Honda CRV a užite si ochranu a skrášlenie interiéru auta!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
21262
Doplnkové výrobky