Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-FIAT STRADA (2004-2017) GUMOVÉ ROHOŽE-FIAT STRADA (2004-2017) GUMOVÉ ROHOŽE
FIAT STRADA GUMOVÉ ROHOŽE (2004-2017)
31

FIAT STRADA GUMOVÉ ROHOŽE (2004-2017)

-FIAT STRADA (2004-2017) GUMOVÉ ROHOŽE-FIAT STRADA (2004-2017) GUMOVÉ ROHOŽE
FIAT STRADA (2004-2017) GUMOVÉ ROHOŽE
FIAT STRADA (2004-2017) GUMOVÉ ROHOŽE
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

31
Podrobnosti
Gumové rohožé Fiat Strada môže byť dokonalým doplnkom interiéru vášho auta. 1,2 mm hrubá podložka z mäkkej gumy presne prilieha k podlahe auta, čím ho chráni pred špinou, vodou alebo iným znečistením.

Vďaka ergonomickému dizajnu produktu sa dá ľahko nainštalovaný a odstránený, takže ho možno udržiavať v čistote. Vďaka pružnému materiálu sa dá ľahko tvarovať a ľahko prilieha k podlahe auta, čím zaisťuje dokonalú ochranu v interiéri vozidla.

Gumové rohožé Fiat Strada je nielen praktická a odolný, ale zároveň ponúka esteticky atraktívny vzhľad v interiéri auta. Elegantná čierna farba a malý, ale pútavý károvaný vzor dodajú vášmu autu štýlový a moderný vzhľad.

Vďaka kvalitnému materiálu a precíznemu spracovaniu produktu má dlhú životnosť , takže môžete podlahu vášho auta dlhodobo chrániť pred opotrebovaním a nečistotami.

Ak chcete interiéru vášho auta dodať extra ochranu a estetickú úroveň, vyberte si gumenú rohož Fiat Strada. ! Gumové rohožé určený pre modely 2004-2017 (číslo výrobku: 20275) je perfektnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú svoje auto ochrániť pred škodlivými vplyvmi každodenného používania. Okrem jednoduchej inštalácie a ľahkého čistenia má Gumové rohožé aj štýlový vzhľad prispieva aj k čistejšiemu interiéru vášho auta a náročnejšiemu dizajnu.

Neváhajte, vyberte si gumenú rohož Fiat Strada a doprajte svojmu autu maximálnu ochranu a pohodlie!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20275
Doplnkové výrobky