Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-FIAT STILO (2000-2008) GUMOVÉ ROHOŽE-FIAT STILO (2000-2008) GUMOVÉ ROHOŽE-FIAT STILO (2000-2008) GUMOVÉ ROHOŽE
FIAT STILO GUMOVÉ ROHOŽE (2000-2008)
34

FIAT STILO GUMOVÉ ROHOŽE (2000-2008)

-FIAT STILO (2000-2008) GUMOVÉ ROHOŽE-FIAT STILO (2000-2008) GUMOVÉ ROHOŽE-FIAT STILO (2000-2008) GUMOVÉ ROHOŽE
FIAT STILO (2000-2008) GUMOVÉ ROHOŽE
FIAT STILO (2000-2008) GUMOVÉ ROHOŽE
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

34
Podrobnosti
Gumové rohožé áut FIAT Stilo je kvalitným a odolným doplnkom do interiéru auta. Tento špecifický model je vyrobený pre modely FIAT Stilo v rokoch 2000 až 2008, takže sa perfektne hodí do priestoru zadných nôh vozidla. Číslo artiklu je 20274, takže kto má tento typ auta, ľahko ho identifikuje.

Materiál gumenej rohože je kvalitná odolná guma s dlhou životnosťou. Povrch koberca je štruktúrovaný, takže naše nohy sú na ňom umiestnené bezpečne a stabilne a poskytuje protišmykový povrch. Hrúbka koberca je dostatočná aj na to, aby koberčeku poskytla primeranú ochranu pred vlhkosťou, blatom alebo inými nečistotami.

Autogumové koberčeky sa ľahko čistia a udržiavajú, pretože ich stačí utrieť vlhkou handričkou. Gumové rohožé ľahko prilieha na podlahu vozidla a počas používania sa nehýbe. Nečistoty sa priamo nedotýkajú koberčeka, preto sa dajú z gumeného koberca ľahko a rýchlo odstrániť.

Gumový koberček FIAT Stilo môže byť praktickým doplnkom do vášho auta, ktorý dokáže nielen ochrániť interiéru, ale aj esteticky zlepšiť atmosféru vo vozidle. Zaobstaranie si takéhoto príslušenstva môže byť jednoduchý a cenovo výhodný spôsob, ako urobiť interiér vášho auta pohodlnejším a osobnejším. Na základe čísla článku je ľahké ho nájsť a získať pre tých, ktorí ho potrebujú.
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20274
Doplnkové výrobky