Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-FIAT SCUDO (2007-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (8 - 9 MIESTNE)-FIAT SCUDO (2007-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (8 - 9 MIESTNE)-FIAT SCUDO (2007-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (8 - 9 MIESTNE)
FIAT SCUDO (8 - 9 MIESTNE) GUMOVÉ ROHOŽE (2007-2016)
72

FIAT SCUDO (8 - 9 MIESTNE) GUMOVÉ ROHOŽE (2007-2016)

-FIAT SCUDO (2007-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (8 - 9 MIESTNE)-FIAT SCUDO (2007-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (8 - 9 MIESTNE)-FIAT SCUDO (2007-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (8 - 9 MIESTNE)
FIAT SCUDO (2007-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (8 - 9 miestne)
FIAT SCUDO (2007-2016) GUMOVÉ ROHOŽE (8 - 9 miestne)
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

72
Podrobnosti
Gumové rohožé Fiat Scudo je kvalitný a praktický doplnok, ktorý môže byť ideálnou voľbou pre vaše auto. Gumové rohožé je špeciálne navrhnutá pre 8-9 miestne modely Fiat Scudo a rok výroby pokrýva obdobie rokov 2007 až 2016. Dá sa ľahko identifikovať a objednať pomocou čísla artiklu 22341.

Interiér auta musí byť pri každodennom používaní chránený pred nečistotami a poškodením. Gumové rohožé na to poskytuje dokonalé riešenie, pretože sa ľahko čistí a chráni podlahovú rohož pred nečistotami, tekutinami a inými škodlivými vplyvmi.

Gumové rohožé Fiat Scudo dokonale prilieha k podlahe vozidla, čím je zaručená úplná ochrana. Vďaka ľahkému a pružnému materiálu sa dá ľahko vložiť do auta a ľahko vybrať pre čistenie alebo výmenu. Sú trvácne a odolné, takže si dlhodobo zachovávajú svoju kvalitu a účinnosť. Vzhľad gumenej rohože je navyše atraktívny a sofistikovaný, takže môže slúžiť aj ako štýlový doplnok v interiéri auta.

Gumovú rohož Fiat Scudo možno jednoducho a rýchlo nainštalovať do auto, takže ho môže každý jednoducho používať a využívať jeho výhody. Okrem spoľahlivosti a funkčnosti má gumený Gumové rohožé aj vynikajúcu hodnotu za peniaze, takže môže byť výbornou investíciou do vášho auta.

Guemový Gumové rohožé Fiat Scudo je celkovo praktický, štýlový a spoľahlivý doplnok, ktorý pomáha chrániť interiér auta pred poškodením a nečistotami. Môže byť ideálnou voľbou pre všetkých majiteľov Fiat Scudo, ktorí si cenia starostlivosť a ochranu svojho auta.
 
Podrobnosti
EAN číslo:
22341
Doplnkové výrobky