Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

-FIAT ALBEA (2002-2012) GUMOVÉ ROHOŽE-FIAT ALBEA (2002-2012) GUMOVÉ ROHOŽE-FIAT ALBEA (2002-2012) GUMOVÉ ROHOŽE
FIAT ALBEA GUMOVÉ ROHOŽE (2002-2012)
36

FIAT ALBEA GUMOVÉ ROHOŽE (2002-2012)

-FIAT ALBEA (2002-2012) GUMOVÉ ROHOŽE-FIAT ALBEA (2002-2012) GUMOVÉ ROHOŽE-FIAT ALBEA (2002-2012) GUMOVÉ ROHOŽE
FIAT ALBEA (2002-2012) GUMOVÉ ROHOŽE
FIAT ALBEA (2002-2012) GUMOVÉ ROHOŽE
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

36
Podrobnosti
Gumové rohožé Fiat Albea je vysoko kvalitný, odolný autodoplnok, ktorý sa dokonale hodí k podlahe modelov Fiat Albea vyrobených v rokoch 2002 až 2012. Produkt, ktorý sa dá ľahko identifikovať a objednať na základe čísla výrobku a ktorý zaručene spĺňa výrobné špecifikácie auta.

Táto Gumové rohožé chráni pred nečistotami, prachom, vlhkosťou a podobne, čím zachováva podlaha auta bude čistá po dlhšiu dobu. Navyše sa ľahko čistí a udržiava, takže prípadné fľaky a nečistoty sa dajú ľahko odstrániť.

Gumové rohožé Fiat Albea perfektne sedí na podlahe auta, takže sa nešmýka ani neohýba počas používania. Gumové rohožé z odolného materiálu sa neopotrebováva a netrhá, takže si zachováva svoj estetický vzhľad a funkčnosť po mnoho rokov.

Produkt sa ľahko inštaluje a dokonale ladí so štýlom interiéru auta. Čierna Gumové rohožé má jednoduchý, čistý dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru.

Gumové rohožé Fiat Albea je praktický a estetický doplnok do auta, ktorý pomáha udržiavať interiér auta čistý a uprataný. Kvalitný materiál a precízne spracovanie zaručujú, že zostane dlho v perfektnom stave a prispejú k zvýšeniu pohodlia auta, čo zaručuje vynikajúcu kvalitu a funkčnosť z dlhodobého hľadiska. Nedovoľte, aby bol interiér auta opotrebovaný a špinavý, vyberte si gumené koberčeky Fiat Albea, perfektnú voľbu z hľadiska ochrany a estetiky!
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20226
Doplnkové výrobky