Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

DAF XF EURO 6 GUMOVÉ ROHOŽE (2013-)
DAF XF EURO 6 GUMOVÉ ROHOŽE (2013-)
29

DAF XF EURO 6 GUMOVÉ ROHOŽE (2013-)

DAF XF EURO 6 GUMOVÉ ROHOŽE (2013-)
DAF XF EURO 6 (2013-) TGK GUMOVÉ ROHOŽE
DAF XF EURO 6 (2013-) TGK GUMOVÉ ROHOŽE
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

29
Podrobnosti
Gumové rohožé DAF XF EURO 6 je vysoko kvalitný autodoplnok, špeciálne navrhnutý pre nákladné vozidlá DAF XF EURO 6 od roku 2013 alebo novšie. Jej číslo výrobku je 1002996, takže ju možno ľahko identifikovať z hľadiska montáže na auto.

Táto Gumové rohožé je dokonalým riešením na udržanie a ochranu interiéru vášho nákladného vozidla v čistote. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči opotrebovaniu, čím si dlhodobo zachováva estetický vzhľad a funkčnosť. Spodná plocha koberca je priľnavá, takže sa nekĺže po podlahe, čo zaisťuje bezpečnú jazdu.

Materiál sa ľahko čistí a umýva, takže sa ľahko udržiava a vnútro auto sa dá vždy ľahko vyčistiť. To dlhodobo zaisťuje hygienické prostredie pre pasažierov.

Gumové rohožé DAF XF EURO 6 je nielen praktická, ale prispieva aj ku krásnemu a udržiavanému vzhľadu interiéru auta. estetický dizajn. Poskytuje tak nielen pohodlie a čistotu, ale prepožičiava interiéru auta štýl.

Celkovo je Gumové rohožé DAF XF EURO 6 praktickým a estetickým doplnkom do auta, ktorý je dokonalý voľba pre majiteľov nákladných vozidiel typu DAF XF EURO 6. Vďaka svojej vynikajúcej kvalite a funkčnosti dlhodobo poskytuje primeranú ochranu a čistotu interiéru auta. či už ide o prácu alebo zábavu, táto Gumové rohožé sa udrží v každej situácii a spríjemní vám cestovanie.
 
Podrobnosti
EAN číslo:
1002996
Doplnkové výrobky