Máte otázku? Kontaktujte nás. info@autocarpet.hu

CHEVROLET SPARK III. GUMOVÉ ROHOŽE (2010-2017)
CHEVROLET SPARK III. GUMOVÉ ROHOŽE (2010-2017)
32

CHEVROLET SPARK III. GUMOVÉ ROHOŽE (2010-2017)

CHEVROLET SPARK III. GUMOVÉ ROHOŽE (2010-2017)
CHEVROLET SPARK III. (2010-2017) GUMOVÉ ROHOŽE
CHEVROLET SPARK III. (2010-2017) GUMOVÉ ROHOŽE
 • Rozmerovo presná gumená rohož, je vyrobená podľa modelu vyrobeného pre konkrétny typ auta, kopíruje tvar podlahy auta a je vyrobená len pre vaše auto. Nie je univerzálne.
 • Chráni vaše auto kedykoľvek počas roka v súlade s poveternostnými podmienkami
 • Galéria zobrazuje originálnu fotografiu produktu
 • Všetky gumené rohože sú vyrábané na základe vlastnej vzorky výrobcu a robia ich na základe vlastného návrhu, preto vyzerajú v závislosti od výrobcu odlišne, no rozmerová presnosť je rovnaká
 • Gumený autokoberec má 1,2 cm okraj
 • Dostupné sú len v čiernej farbe
 • Gumený autokoberec má upevňovacie body (patenty, fixácie)
 • Na gumených autokobercoch môžu chýbať patenty, na želanie vieme dodať upevňovacie kotúče akéhokoľvek tvaru, dizajnu aj vo farbe
 • Gumený autokoberec je ľahko čistiteľný produkt bez zápachu
 • Gumové rohože nakupujeme z tovární v Českej republike, Poľsku a Nemecku.
 • Naše hlavné značky sú: GUZU, RIGUM, GLEDRING, PETEX, FROGUM

Ak máte nejaké pochybnosti alebo otázky, napíšte ich do poznámok, ktorá sa vám ukáže na konci objednávky, a my ich vezmeme do úvahy.

32
Podrobnosti
Chevrolet Spark III. Gumové rohožé je kvalitný a odolný autodoplnok, ktorý je ideálnou voľbou pre majiteľov áut Chevrolet Spark. Gumové rohožé dokonale sadne na Chevrolet Spark III. pre modely vyrobené v rokoch 2010 až 2017. Jej číslo dielu sa nazýva 20198, takže ju možno ľahko identifikovať a objednať v servisnom stredisku alebo obchode s autodielmi.

Táto Gumové rohožé poskytuje skvelú ochranu podlahy auta pred nečistotami, blatom, vlhkosťou a inými škodlivé látky. Chevrolet Spark III. Gumové rohožé je vyrobená z kvalitného odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a jednoduché čistenie. Gumovú podložku možno jednoducho nainštalovať a odstrániť, čo uľahčuje čistenie a údržbu podlahovej plochy auta.

Chevrolet Spark III. Gumové rohožé presne pasuje do interiéru auta a poskytuje tak autu dokonalú ochranu a vzhľad. Vďaka prevedeniu materiálu koberca sa nešmýka po podlahe, takže ho možno bezpečne používať aj počas jazdy, bez rizika nehody.

Chevrolet Spark III. Gumové rohožé sa ľahko čistí a umýva buď ručným čistením alebo praním v práčke. Materiál koberca sa ľahko čistí a je odolný voči rôznym nečistotám, takže si dlhodobo zachováva svoj pôvodný stav a krásu.

Celkovo Chevrolet Spark III. gumené rohože sú skvelou voľbou pre majiteľov áut, ktorí chcú pridať extra ochranu a štýl interiéru svojho auta. Vďaka odolnému materiálu, ľahkej údržbe a presnému padnutiu poskytuje táto Gumové rohožé vynikajúcu dlhodobú ochranu a poskytuje dlhotrvajúci krásny vzhľad interiéru auta.
 
Podrobnosti
EAN číslo:
20198
Doplnkové výrobky